Посмішка залишаєтьбся найпривабливішим контуром жіночого тіла…=)

Живемо один раз…чому б не стати сміливішим!!!???)))

Чим гірше на душі – тим коротша спідниця і вищі каблуки…

Щастя – це коли ти вранці не тільки просинаєшся, але і висипаєшся…=)

1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 64