І жили вони довго і щасливо, поки не зустрілися…=)
Архів категорії: Життєві
Щось Мінздрав не переконливо попереджає…=)
– У вас горілка є?
– У вас ліцензія є?
– Та ладно, ладно…чого ж так завівся зразу?
Як можна кинути пити в країні, де молоко дожче ніж пиво???…
Поцілунок не означає любов, любов не означає заміжжя, заміжжя не означає щастя…=(
Потрібно радіти, не потрібно напрягатися!!!…=)
Я напевно ніколи не вийду заміж, тому що спати по діагоналі обалдєнно…=)
