Прийшла додому, дивлюся порох лежить…думаю і я собі приляжу…=)
Архів категорії: Життєві
Люди…підкажіть, як аву на паспорті змінити?…=)
Хочу туди, де немає інтернету, синє море і на всю гуляє літо…=)
Як добре, коли є той з ким ти справжня…♥
Вибачте, але я знайшов ваш ніс в своїх справах….
Жінка дарує життя…і має повне право його ускладнювати…=)
– Ким ти хочеш стати, коли виростеш?
– Щасливим!
– Ти не зрозумів запитання…
– Ви не зрозуміли відповіді…
