Прийшла додому, дивлюся порох лежить…думаю і я собі приляжу…=)

Хочу туди, де немає інтернету, синє море і на всю гуляє літо…=)

Вибачте, але я знайшов ваш ніс в своїх справах….

Жінка дарує життя…і має повне право його ускладнювати…=)

– Ким ти хочеш стати, коли виростеш?
– Щасливим!
– Ти не зрозумів запитання…
– Ви не зрозуміли відповіді…

1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 64