Буває настільки погано, що аж смішно…=)
Архів категорії: Життєві
Кожна дівчина повинна проснутися безсовісно щасливою і вийти з дому безмежно красивою…=)
Живемо одни раз…чому би не стати сміливішим…=)
Чим щасливіше теперішнє – тим менше ми згадуємо минуле….
Кожного ранку потрібно просинатися з думкою, що життя тільки починається.
Парадокс інтернету: зближує людей, які далеко оодин від одного, і віддаляє тих, які поруч…
Деколи не дзвонить лише одна людина, а здається, що мовчить весь світ.
