Буває настільки погано, що аж смішно…=)

Кожна дівчина повинна проснутися безсовісно щасливою і вийти з дому безмежно красивою…=)

Живемо одни раз…чому би не стати сміливішим…=)

Чим щасливіше теперішнє – тим менше ми згадуємо минуле….

Кожного ранку потрібно просинатися з думкою, що життя тільки починається.

Парадокс інтернету: зближує людей, які далеко оодин від одного, і віддаляє тих, які поруч…

Деколи не дзвонить лише одна людина, а здається, що мовчить весь світ.

1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 64