Якщо людям добре разом хіба є різниця як називаються їхні стосунки?

В одного хлопця задзвонив телефон. Він піднімає слухавку і йому кажуть:”В середу в 15:00 приходь в центр міста і ми покажемо, хто вбив твого батька.” – Він каже:”Добре”. 5 хвилин потому, йому дзвонить його кохана дівчина і каже: – “Якщо в середу в 15:00 ти не приїдеш, то ніколи на мені не одружишся”. Хлопець відповів:-“Добре”. Через кілька годин йому телефонують його друзі:-“Братан, в халепу потрапили, приїжджай до центру в середу в 15:00, без тебе ніяк”.:-“Добре”. Він запитав матері,що йому робити: 3 найголовніші речі в його житті: вбивця батька, майбутня дружина, друзі! Мати йому відповідає: “Батька вже не повернеш, дівчину ще зустрінеш, їдь до друзів … ДРУЖБА-це святе!”. У середу в 15: 00 прийшов він до своїх друзів. Вони вийшли з машини, відкрили задні двері, там сидить його дівчина у весільній сукні, відкривають багажник, там голова вбивці його батька. Дай БОГ щоб тебе оточували тільки такі друзі …

Слухай, а що ти робиш сьогодні ввечері? Ти не подумай нічого поганого! А якщо подумаєш – то як тобі ідея?…=)

Убитих словом добивають мовчанням.

Не жіноча це справа – мовчати.

90% жіночої красоти складаються з чоловічої уяви.

Щастя має значення тоді, коли його є з ким розділити…=)

1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 64