Не треба з людей зривати маски, раптом це намордники…

Весь світ в наших руках? Шкода … руки-то з дупи ростуть.

Якщо зробив помилку, не шукай виправдання. Відразу ж говори: “Вибачте, я живу перший раз.”

Любов 21 століття починається в “Вконтакте”, продовжується в Skype і закінчується в “Чорному списку”

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на погане і сумне…для цього хватить лише секунди…=)

Виникає відчуття страху, коли розумієш, що нікому не потрібний.

Моя сексуальна фантазія на вихідних виспалася у всіх позах…=)

1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 64