Старість – це плата за те, що ти ще досі живий…

-Я так багато читав про шкідливість алкоголю і паління, що з Нового року вирішив кинути. -Що саме : пити чи курити??? – Читати.

Мама завжди хотіла, щоб з мене вийшов толк! Так і вийшло… толк вийшов, а негідник залишилася…=))

Батько перевіряє щоденник сина: фізика – 2, хімія – 2, історія – 2, література – 2, спів – 5. – “Господи, цей дебіл ще і співає!” =)

Чай можна заварювати сім разів. На восьмий – чаїнки спливають, щоб подивитися на цього жлоба…

Жінка за кермом – що зірка в небі: ти її бачиш, а вона тебе ні …)

1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 64