З друзями гуляли, було досить пізно, недалеко від Макдональдса.
– Цікаво, а Макдональдс працює?
– Віконце працює.
– Я не буду пісяти в віконце…=)

– Дівчино, а вашій мамі зять не потрібен?
– Ні, ми ще попереднього недоїли…)

Маленький хлопчик гуляє з татом по зоопарку і бачить зебру: – Тато, дивись, кінь з міліровкою! – Це твоя мама кінь з міліровкою, а це, синку, зебра…=)

Познайомив подругу з батьками…сказанула: “Ти на тата схожий, а мама в тебе гарна”…=)

Без компа я нічого не можу зробити, а з ним я ні фі га не роблю…=)

– Чого кричиш?
– Там павук!
– І шо?
– Страшний!
– Можна подумати ти йому сильно подобаєшся…=)

Жіноча логіка:
– Я ж тобі вже годину пояснюю, що я з тобою НЕ розмовляю…=)

1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 64