– Не знаю, що гірше – те, що він написав “Давай розбіжимося”, або те, що через дві хвилини прислав: “Вибач, це не тобі”?)))

Коли до тебе звертаються з проханням: «Скажи мені тільки чесно!», з жахом розумієш, що зараз доведеться багато брехати …..

Не треба доводити хлопця до кипіння, а то він може випаруватися!

Смерть – це щастя для вмираючої людини. Вмираючи, перестаєш бути      смертним… – Теодор Паркер

Добре коли є люди, які роблять тебе кращим…

Досить одного слова, щоб все зіпсувати, і одного погляду, щоб все повернути…

1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64