“Святковий настрій” – це коли хочеться здохнути трохи менше ніж зазвичай….=)

– Сину, я сьогодні знайшов презерватив у твоїй кімнаті.
– Добре, діду.
– Чому “діду”?
– Бо вчора я його не знайшов.

Не треба напрягатись – потрібно частіше обніматись…=)

Себе потрібно любити і хвалити. Не можу ж я доручити таку відповідальну справу чужим людям…=)

Чим менше в голосі очікувань, тим більше в житті несподіванок…=)

Ранок – це прекрасно, єдиний його недолік – він завжди приходить невчасно…=)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 77