“Святковий настрій” – це коли хочеться здохнути трохи менше ніж зазвичай….=)
Архів категорії: Прикольні
– Сину, я сьогодні знайшов презерватив у твоїй кімнаті.
– Добре, діду.
– Чому “діду”?
– Бо вчора я його не знайшов.
Не треба напрягатись – потрібно частіше обніматись…=)
Себе потрібно любити і хвалити. Не можу ж я доручити таку відповідальну справу чужим людям…=)
Молодість дана нам для божевілля, а не для ниття!…=)
Чим менше в голосі очікувань, тим більше в житті несподіванок…=)
Ранок – це прекрасно, єдиний його недолік – він завжди приходить невчасно…=)
