Хочу як в дитинстві: сісти комусь на колінка, заплакати і на всіх нажалітися…=)

Не можеш знайти до мене підхід – обійди…=)

Дівчина може незкінченно дивитися на три речі, а в результаті купити вісім…=)

Наше від нас не піде, а те, що пішло – було не нашим…=)

Якщо будеш посміхатися – мрії почнуть збуватися)

Ну, що може трапитися поки я поруч….максимум нервовий зрив…=)

-Якщо би тобі дали 100000$, що би ти зробив?
– Я би офігів…=)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 77