Хочу як в дитинстві: сісти комусь на колінка, заплакати і на всіх нажалітися…=)
Архів категорії: Прикольні
Не можеш знайти до мене підхід – обійди…=)
Дівчина може незкінченно дивитися на три речі, а в результаті купити вісім…=)
Наше від нас не піде, а те, що пішло – було не нашим…=)
Якщо будеш посміхатися – мрії почнуть збуватися)
Ну, що може трапитися поки я поруч….максимум нервовий зрив…=)
-Якщо би тобі дали 100000$, що би ти зробив?
– Я би офігів…=)
