Я не підкаблучник, я чоловік, який здогний піти на розумні поступки заради сексу і борщу…=)

Що таке незайманість – це дівчачий недолік, який виправляється хлопчачим достоїнством…=)

Гармонія в стосунках наступає тоді, коли він хоче її чак часто наскільки вона не проти…=)

Так, звичайно, ми друзі, але сьогодні трохи передружили…=)

Після бурного сексу:
– Коханий, ввійди в мене знову…!
– Та чекай, я ще до себе не повернувся…=)

– Алло, доброго дня, а Катю можна?
– Її немає вдома.
– Я знаю, вона в мене. Ну так як…Катю можна?…=)

Знаючи свою дівчину, я буду винний навіть в тому, що стався кінець світу…=)

1 2 3 4 5 6 7 8