Як би так взятися за розум, щоб не покалічити психіку?…=)
Архів категорії: Навчання
Совість – річ дорога, а ми студенти – люди бідні…=)
До стипендії ще два тижні, а срати вже немає чим…=)
Не для всіх іспити – випускні. Для деяких вони вступні до армії.
Бути студентом добре! Тільки навчання заважає(
Йде студент, гойдається, зітхає на ходу: “Ось сесія кінчається і я в запoй піду! “
Не дзвони, не буди мене….я на парі…=)
