Совість – річ дорога, а ми студенти – люди бідні…=)

До стипендії ще два тижні, а срати вже немає чим…=)

Не для всіх іспити – випускні. Для деяких вони вступні до армії.

Йде студент, гойдається, зітхає на ходу: “Ось сесія кінчається і я в запoй піду! “

Не дзвони, не буди мене….я на парі…=)

1 2 3 4