Сесія – це коли починаєш згадувати як звати викладачів…=)
Архів категорії: Навчання
– Сволоч ти погана така! Всю молодість на тебе потратися, всі нерви мені зіпсував, ненавиджу тебе! – чути крики дівчини з кімнати.
Голос з кухні:
– Донечко, ну хватить говорити з дипломом…=)
Два школярі:
– Вася, а в нас буде сьогодні урок музики?
– Ні, Діма, наша вчителька в декреті!
– Таки догралася…=)
Амбіції – це коли йдеш на екзамен і знаєш на 2, ставлять 4, а ти дивуєшся чому не 5…=)
– Синок, як екзамени?
– Подорожчали тато!..=)
Якщо тобі важко гризти граніт науки – спробуй пососати…=)
– Як пройшов екзамен?
– Неперевершено! Просять ще раз повторити наступної весни…=)
