– Студент, що там у Вас?
– Коньяк!
– ООооо…коньяк це добре)
– Ні, коньяк – це відмінно!…=)

Вчитель фізкультури:
– Як на урок, так форми не маєте, а на районі, так всі в Адідасі!!!!

Народжений тусити – ботанити не може…=)

1 2 3 4