– Студент, що там у Вас? – Коньяк! – ООооо…коньяк це добре) – Ні, коньяк – це відмінно!…=)
Вчитель фізкультури: – Як на урок, так форми не маєте, а на районі, так всі в Адідасі!!!!
Народжений тусити – ботанити не може…=)