– Донечко, купи мені пива.
– Тато, мені не продають!
– А…все ж таки купляла!…=)

У кожного є своє усвідомлення “Чуда”, але лише одне “Чудо” може назвати вас мама і тато…=)

– Мені запропонували вийти заміж!….
– Класно!!!….Хто?)
– Батьки)

Люблю свою маму!
Мама, дякую тобі за те, що я є…!!!

Тільки батьки нам щиро бажають щастя!

Розмова двох мам:
– Слухай, я у відчаї, моя дочка мені нічого не роповідає.
– Я теж у відчаї – моя мені все розказує…=)

1 2 3