Є два способи керувати дівчатами…але їх ніхто не знає…=)
Архів категорії: Кохання
Дівчина – надзвичайно добра істота, пробачить хлопцеві навіть те, в чому він не винен…=)
– Ти завтра вільний?
– Так! Надовго?
– На все життя!…♥
Я тепер знаю де живе Сонце – у твоєму серці!…♥
Любов – це болото, де купаються два бегемоти….♥
За любов не дякують – за любов коханням відповідають…♥
Мило, коли любов з першого погляду стає коханням до останнього подиху…♥
