Ми з ним як Маша і Ведмідь: я маленька і приставуча, а він великий сильний і мене захищає…=)
Архів категорії: Кохання
Був би сміливіший – біла би твоя!…♥
У вас очі схожі! – Чим? в мене голубі в нього зелені! – Вони одинаково щасливі!…♥
Всі мої кораблі давно біля твого берега…♥
Скоро ти станеш наркоманом, а я твоєю дозою…♥
Любов – це не вибір кращого, це вибір свого…♥
Треба любити дівчину так, щоб вона кожну секунду почувалася щасливою…♥
