Помовчи, я хочу почути про що говорить твоє серце…♥

Ну і де мій принц, на якій кобилі катається?…=)

він мені потрібен просто тому, що він є…♥

З коханою людиною класно не тільки спати, але і просинатися…♥

А ми разом на зло всім гороскопам…♥

Шукаю хорошого хлопця, знайду – зіпсую…♥

Не можеш задушити – обніми!…♥

1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 32