Помовчи, я хочу почути про що говорить твоє серце…♥
Архів категорії: Кохання
Ну і де мій принц, на якій кобилі катається?…=)
він мені потрібен просто тому, що він є…♥
З коханою людиною класно не тільки спати, але і просинатися…♥
А ми разом на зло всім гороскопам…♥
Шукаю хорошого хлопця, знайду – зіпсую…♥
Не можеш задушити – обніми!…♥
