Сьогодні я вирішила, ким хочу стати – його жінкою!…♥
Архів категорії: Кохання
Думала не зможу без нього дихати…та де там…нежить…♥
Щастя багато не буває…тому я така маленька!…♥
Час не лікує – лікує той, хто обнімає…і щораз сильніше…♥
Де би ти не був ми всеодно будемо під одним небом….!♥
Ти хлопець – тобі діяти, я дівчина – мені капризувати…=)
Деколи в нашому мовчанні більше почуттів ніж у красивих словах….♥
