Сьогодні я вирішила, ким хочу стати – його жінкою!…♥

Думала не зможу без нього дихати…та де там…нежить…♥

Щастя багато не буває…тому я така маленька!…♥

Час не лікує – лікує той, хто обнімає…і щораз сильніше…♥

Де би ти не був ми всеодно будемо під одним небом….!♥

Ти хлопець – тобі діяти, я дівчина – мені капризувати…=)

Деколи в нашому мовчанні більше почуттів ніж у красивих словах….♥

1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 32