14 лютого в Німеччині День психічно хворих….щось в цьому все таки є…♥

Я ніколи не буду одинока, зі мною завжди будуть спогади…♥

– Ей, ти чого так поміхаєшся?
– Та просто погода хороша.)
– Ага, ця “хороша погода” щойно пройшла повз нас…=)

Коли хлопець, повертаючись, щоб подивитися на тебе спотикається на-ходу – це накращий комплімент.

Твоя нижня білизна чудово виглядатиме на спинці мого крісла…♥

Ну якщо ж ти такий сміливий – спробуй залишитися зі мною назавжди.

– Чого ти хочеш?
– Каву, морозиво і твоє прізвище…=)

1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32