14 лютого в Німеччині День психічно хворих….щось в цьому все таки є…♥
Архів категорії: Кохання
Я ніколи не буду одинока, зі мною завжди будуть спогади…♥
– Ей, ти чого так поміхаєшся?
– Та просто погода хороша.)
– Ага, ця “хороша погода” щойно пройшла повз нас…=)
Коли хлопець, повертаючись, щоб подивитися на тебе спотикається на-ходу – це накращий комплімент.
Твоя нижня білизна чудово виглядатиме на спинці мого крісла…♥
Ну якщо ж ти такий сміливий – спробуй залишитися зі мною назавжди.
– Чого ти хочеш?
– Каву, морозиво і твоє прізвище…=)
