З красивою жінкою завжди важко. Вона або сниться, або спати не дає.
Архів категорії: Кохання
Я думав, що це просто дружба до тих пір, поки не почав ревнувати…
Любов 21 століття починається в “Вконтакте”, продовжується в Skype і закінчується в “Чорному списку”
Кохання вбиває час, а час вбиває кохання.
Найкраща дівчина – в мого хлопця…=)
Ти мене любиш? – Ні, а ти мене? – Ні, от бачиш скільки в нас спільного…давай зустрічатися…=)
Кохання як шоколад: Спочатку, як Баунті – “Райська насолода” Несподівано зявляється Твікс – “Дві палички. Зроби паузу” А потім – Кіндер Сюрприз.
