Серцю не накажеш… розуму не докажеш…
Архів категорії: Кохання
Завжди є шанс, поки є почуття…
Жили-були Ох і Ах було все їм пох і нах!)
І що мені з тобою робити? – Любити, кормити і нікому не віддавати)
Від великого кохання народжується маленьке щастя…
Хочу синочка з твоїми губками, очками та носиком)
Кохання – це таке почуття, яке не передати ніяким статусом…
