Тато, тебе знову в школу викликають. – Що ти знову спалив? – Хімічку з фізруком в учительській…=)
Батько виховує сина-студента:
– Замість того, щоб вчитися ти, дурню, все по дівкам бігаєш!
– Розумієш, тато …
– Заткнись! Хто тут батько, ти чи я?
– Обидва, тато, обидва … )))
Розчарувала одна людина, а не віриш потім цілому світу.
Так, я худаю. А вас, сіськи, я попрошу залишитися)))
Я веду здоровий спосіб життя:…відпочинок без навчання)))
Сьогодні останній день перед завтра))
Піду в гості, а то самі припруться))))
