– Не знаю, що гірше – те, що він написав “Давай розбіжимося”, або те, що через дві хвилини прислав: “Вибач, це не тобі”?)))

Ну, і де мій принц? На якій кобилі катається?!!)))

Ти бачиш ці зірки? – Так… гарні. – Шо значить гарні? Вставай бігом – в нас палатку свиснули!…)

Коли до тебе звертаються з проханням: «Скажи мені тільки чесно!», з жахом розумієш, що зараз доведеться багато брехати …..

Бабусі на весіллях часто говорили мені “ти наступна”, але вони перестали так робити після того, як я почала говорити їм теж саме на похоронах …=)

Знаєте, чому розбита тарілка “на щастя”?… та хіба ж це не щастя, коли її мити вже не треба?)))

Не треба доводити хлопця до кипіння, а то він може випаруватися!

1 ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... 171