Навіть повідомлення “Привіт, як справи?”, сприймаєш від кожної людини по різному…
– Купив крейду від тараканів? – Купив.. – І шо помогло? – Помогло, вон сидять в куті, малюють..
-Кохана, дивись,зірка летить…загадай бажання! – Хочу щоб ти на мені женився!!! -оооо..дивись..назад полетіла…))
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, ніж загс… а стіни лікарні чули більше щирих молитов, ніж церква.
Не втрачайте гідних … Заради доступних.
Скільки ніжності і любові ми бачимо в очах людини яка просить дати списати …)
Кожен з нас ангел, але тільки з одним крилом. І ми можемо літати тільки обнявшись один з одним …
