У мене немає ворогів, а якщо є, то вони про це не встигають дізнатися ..
Я обожнюю слово “привіт”. У поєднанні з фразою”Як справи?” воно приводить мене в невимовне захоплення. А якщо додати ще “Чим займаєшся?”, я приходжу в екстаз.
І НЕ ПІДВИЩУЙ НА мене шрифт!
Хочеш читати чужі смс? – Вкради у нього телефон і читай!
Відкрийте, міліція! – Удома нікого немає .- А хто говорить? – Вам почулося .- А чому світло горить? – Зараз вимкну.
Товариш виконроб, ми проводку забули! – А от про водку ми як раз і не забули.
Який хабар??? Це мені листівку подарували! Пом’яту, зелененьку … Сто років Бенджаміну Франкліну!
