Ні, це не сусіди! – Це Сосідарасти якісь!

Чи існує ЧОЛОВІК між ЖІНКАМИ та ДРУЖБОЮ?

Ти любив – а я забила, ти забив – я полюбила ((

Найбільше обурюється той, хто сам хотів спіздити, але руки не доходили =))

Мені було весело спостерігати, коли ти кричав: “Я мужик, я мужик! Я мужик, нууууу я ж мужик???”

Напис у маршрутці (поруч з молотком): “У разі аварії розбити молотком обличчя водію!”…

Кохана, ювелірний був закритий і тому я купив тобі йогурт…