Закон підлості: чим гірша ситуація, тим менше зарадки залишилося на телефоні…
Заміжжя – це такий вид відносин, при яких одна сторона – завжди права, а друга – чоловік…=)
Якщо орел – я виграла, якщо решка – ти програв…)
Якщо ви раптом для когось стали поганим, значить перед тим зробили дуже багато хорошого…
Друзів вибираємо самі, а найкращих залишає час.
Коли душа бажає свята, гаманець просить помилувати…=)
Мені здається, чи я прийшов на пари…???)
