Нехай вас по житті оточують люди, за яких хочеться випити, а не напитися через них…

Сильніше за зраду я боюся не дізнатися про неї. Жахливо кохати людину, яка цього недостойна.

В.Висоцький

Хочу як в дитинстві: сісти комусь на колінка, заплакати і на всіх нажалітися…=)

Не можеш знайти до мене підхід – обійди…=)

Кожна жінка чарівниця: є настрій – творить, немає – витворяє…=)

Працюй з розумом, а не до ночі….

Луций Анней Сенека

За такої погоди потрібно жити разом і під одним покривалом…♥

1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 171