Нехай вас по житті оточують люди, за яких хочеться випити, а не напитися через них…
Сильніше за зраду я боюся не дізнатися про неї. Жахливо кохати людину, яка цього недостойна.
В.Висоцький
Хочу як в дитинстві: сісти комусь на колінка, заплакати і на всіх нажалітися…=)
Не можеш знайти до мене підхід – обійди…=)
Кожна жінка чарівниця: є настрій – творить, немає – витворяє…=)
Працюй з розумом, а не до ночі….
Луций Анней Сенека
За такої погоди потрібно жити разом і під одним покривалом…♥
