Дисципліна – це рішення робити те, що не хочеться, щоб досягти того, чого хочеться…
Життя, як поїздка на велосипеді: якщо тобі тяжко, значить ти прямуєш вгору…
Ну, що може трапитися поки я поруч….максимум нервовий зрив…=)
Що б не сталося, підняла голову вище і впевнена пішла далі!!!
-Якщо би тобі дали 100000$, що би ти зробив?
– Я би офігів…=)
– Що вам заважає бути самим собою?
– Правила етикету і Кримінальний кодекс…=)
Поки доїхав до універу - вже стомився...=(
