Головне знайти ту людину, яку будеш бісити до кінця життя…=)
Поки людина відчуває біль – вона жива, поки людина відчує чужий біль – вона ЛЮДИНА.
– Є щось випити?
– Вода.
– А міцніше?
– Лід.
Дорослим стаєш не коли перестаєш слухати маму, а коли розумієш, що вона була права…
В тому віці коли мужчина розуміє, що потрібно заводити родину, жінка освідомлює, що краще залишитися самотньою…
Задовольняйтеся тим, що маєте, радійте тому, що відбувається з Вами. Коли Ви зрозумієте, що не відчуваєте ні в чому нестачі, весь всесвіт буде належати Вам.
© Лао Цзи
Грошей, які я заробив хватить мені до кінця життя, якщо я помру сьогодні до 15:00 год…=)
