Я думаю, що єдиний спосіб похудати від зеленого чаю – це лізти в гори і збирати його…=)

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на поганий настрій…=)

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на поганий настрій…=)

Людина є результатом своїх думок. Про що вона думає, тим вона і стає.

Якщо дівчині щось здалося – прощавай логіка, інтуїція і здоровий глузд…=)

“Святковий настрій” – це коли хочеться здохнути трохи менше ніж зазвичай….=)

До стипендії ще два тижні, а срати вже немає чим…=)

1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 171