Я думаю, що єдиний спосіб похудати від зеленого чаю – це лізти в гори і збирати його…=)
Життя занадто коротке, щоб витрачати його на поганий настрій…=)
Життя занадто коротке, щоб витрачати його на поганий настрій…=)
Людина є результатом своїх думок. Про що вона думає, тим вона і стає.
Якщо дівчині щось здалося – прощавай логіка, інтуїція і здоровий глузд…=)
“Святковий настрій” – це коли хочеться здохнути трохи менше ніж зазвичай….=)
До стипендії ще два тижні, а срати вже немає чим…=)
