– Алло, Таня!
– Так.
– Ти вдома? Ненамальована?
– Так.
– Виходи скоріше, до мене якісь хулігани причепилися…=)

“ЧАЙ! Нарешті чай!” – радісно закричала печінка і знепритомніла…=)

Я спілкуюся 3 мовами: сарказм, іронія, ненормативна лексика.

Щасливою можна бути: як-небуть, де-небуть, коли-небуть, але не з КИМ-небуть.

Сьогодні я буду робити те, що інші не хочуть, щоб завтра зробити те, що інші не зможуть!

Мій девіз “Не хвилюватися, а хвилювати!” (Мерлін Монро)

1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 171