Як би так взятися за розум, щоб не покалічити психіку?…=)
– Алло, Таня!
– Так.
– Ти вдома? Ненамальована?
– Так.
– Виходи скоріше, до мене якісь хулігани причепилися…=)
“ЧАЙ! Нарешті чай!” – радісно закричала печінка і знепритомніла…=)
Я спілкуюся 3 мовами: сарказм, іронія, ненормативна лексика.
Щасливою можна бути: як-небуть, де-небуть, коли-небуть, але не з КИМ-небуть.
Сьогодні я буду робити те, що інші не хочуть, щоб завтра зробити те, що інші не зможуть!
Мій девіз “Не хвилюватися, а хвилювати!” (Мерлін Монро)
