Дорогенькі дівчата, головне не вийти заміж, головне там залишитися…=)

Скільки часу ви думаєте про хороше – саме стільки хорошого ви отримаєте…=)

Не можна повернутися в минуле і змінити свій страт, але можна стартувати знову і змінити свій фініш…

Бути жінкою не просто, але дуже цікаво. “Лара Фабіан”

– А ти симпатична!)
– Симпатична – це коли мені 5 років і на голові два бантика, а зараз я ОФІГЕННА…=)

Вирішила, що мене покинули…підійшла до дзеркала, подивилася – ні…все ж таки втратили…♥

1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 171