Дорогенькі дівчата, головне не вийти заміж, головне там залишитися…=)
Скільки часу ви думаєте про хороше – саме стільки хорошого ви отримаєте…=)
Не можна повернутися в минуле і змінити свій страт, але можна стартувати знову і змінити свій фініш…
Бути жінкою не просто, але дуже цікаво. “Лара Фабіан”
– А ти симпатична!)
– Симпатична – це коли мені 5 років і на голові два бантика, а зараз я ОФІГЕННА…=)
Вирішила, що мене покинули…підійшла до дзеркала, подивилася – ні…все ж таки втратили…♥
Почав думати, втомився, вирішив поспати…=)
